Центр "ЯМаріуполь" розпочав свою роботу у Кропивницькому

Ціна

Безкоштовно

У Кропивницькому від 21 червня розпочав роботу центр підтримки вимушених переселенців “ЯМаріуполь”. Символічно центр разом відкрили начальник ОВА Андрій Райкович та міський голова Маріуполя Вадим Бойченко, наголосивши, що відтепер у центрі України починає битися і серце Маріуполя.

Центр знаходиться на другому поверсі міського ЦНАПу, де сьогодні кропивничанам та вимушеним переселенцям надають чотири сотні адміністративних послуг. Аби це стало можливим, чимало зусиль доклала міська влада, яку на заході представляли заступник міського голови Олександр Мосін і керуюча справами виконавчого комітету Світлана Балакірєва. У центрі “ЯМаріуполь” працюють 11 маріупольців для маріупольців. Тут вони можуть отримати психологічну, медичну, юридичну, гуманітарну допомогу, вирішити будь-яке питання. Головне завдання центру — допомогти жителям Маріуполя, які знайшли прихисток у Кропивницькому.

Сьогодні на Кіровоградщині проживають понад п’ять тисяч маріупольців, які через війну евакуювалися зі свого міста. Історія кожного — це особиста трагедія, біль і сльози. Жахливі цифри вражають — більше 20 тисяч маріупольців загинули від бомбардувань російських військових, 50% міських будівель зруйновано, понад 200 тисяч жителів міста евакуювалися на території, підконтрольні Україні і ще 50 тисяч депортовані на територію росії, 40 тисяч виїхали закордон і ще сто тисяч людей лишаються в місті. Маріуполь розбився на сотні тисяч скалок людських сердець, які сьогодні потребують допомоги і підтримки у різних куточках України. Саме тому проект “ЯМаріуполь” реалізують в багатьох містах держави. Центри уже діють у Запоріжжі, Дніпрі, Вінниці, Києві. Ще в десятьох містах такі осередки відкриються незабаром.  


Центр "ЯМаріуполь" у Кропивницькому (ВІДЕО)

Відео відкриття Центру "ЯМаріуполь"

Залишити свій відгук
Залиш свій e-mail,
щоб бути в курсі нових подій
+13°/+13° +13°/+12°
UAH 43.4
EUR 1
UAH 40.5
USD 1
21.06.2024