Грузинський Ресторан ChaCha

Адреса

вулиця Габдурахманова, 35-а

Телефони

(099) 910 87 77, (098) 910 87 77

Режим роботи

Пн-Нд: 11:00-23:00

       «ЧаЧа» - грузинський ресторан на вулиці Вокзальній у Кропивницькому, говорить вам: «Гамарджоба, Ганецвале!» і запрошує в гості відчути грузинську гостинність в українському виконанні!

      Тут вас познайомлять з автентичними грузинськими стравами і також з традиціями Грузії – уважні офіціанти зустрінуть, пригостять чачею, проведуть до столу, і цілий вечір будуть стежити, щоб гості відчували себе комфортно.

       «ЧаЧа» запрошує гостей в просторі зали – основний і камінний. Також тут є затишна дитяча кімната, де няня пограє дітками (послуга безкоштовна), поки ви будете насолоджуватися застіллям.

        Кожен відвідувач має шанс відкрити для себе нові грані культури і гастрономії Грузії в нашому місті.

    Чому б не спробувати щось нове для себе, здивуватися новим смакам і назавжди закохатися в поєднання дивовижних контрастів: гострого, солодкого і пряного - в одну з найдавніших кухонь світу – грузинську!

        Меню ресторану «ChaCha» відразу ж вражає своїм рівнем. Знавці, які побували тут, хвалять місцеві страви.

Вибрати є з чого: шашлик, кебаб, хачапурі, кубдарі, чахохбілі, абахазура і безліч інших страв.

      А справжнє грузинське вино, чача, міцні алкогольні напої, пиво, і також алкогольні і безалкогольні коктейлі будуть чудовим доповненням до вашого столу. До речі, при виборі відповідного алкоголю прийде на допомогу сомельє ресторану Чача і розкриє всі секрети вживання алкоголю з тим чи іншою стравою.

https://www.instagram.com/chacha.restaurant/

Залишити свій відгук
Залиш свій e-mail,
щоб бути в курсі нових подій
+8°/+8° +8°/+5°
UAH 41.7
EUR 1
UAH 38.5
USD 1
22.02.2024