Доставка піци "SEVEN PIZZA"

Адреса

Центральний сквер, біля кав'ярні «Франс.уа»

Телефони

0800 757 737

Режим роботи

Пн-Нд: 09:00-22:00

Seven Pizza — це затишна піцерія-кав'ярня, де можна провести спокійний вечір у колі сім'ї, чудово посидіти з друзями або ж колегами по роботі. Якщо хочете замовити піцу додому — не проблема. Ми випечемо і доставимо піцу за 30 хвилин і абсолютно безкоштовно. Для визначення 30-хвилинної зони доставки, дивіться карту доставки на сайті піцерії. При оформленні замовлення на сайті програма сама підкаже час.

Оформляти замовлення піци онлайн у нас — одна зручність.

На сайті доступна зручна онлайн-оплата картою для замовлень на доставку і самовивіз.

Ми привозимо піцу без додаткової вартості за доставку. Мінімальну суму безкоштовної доставки дивіться на сайті. При оформленні замовлення на самовивіз – обмежень немає.

Є можливість зробити відкладене замовлення. Ви замовляєте піцу, як зазвичай, але при цьому вказуєте час, на який вона повинна бути у вас. Ми привеземо піцу вчасно. Хочете за піцою заїхати самі? Не проблема. Замовте тоді, коли вам зручно, і попередьте нас, коли ви під'їдете.

Seven Pizza — це затишна піцерія-кав'ярня, де можна провести спокійний вечір у колі сім'ї, чудово посидіти з друзями або ж колегами по роботі. Якщо хочете замовити піцу додому — не проблема. Ми випечемо і доставимо піцу за 30 хвилин і абсолютно безкоштовно. Для визначення 30-хвилинної зони доставки, дивіться карту доставки на сайті піцерії. При оформленні замовлення на сайті програма сама підкаже час.Залишити свій відгук
Залиш свій e-mail,
щоб бути в курсі нових подій
+8°/+8° +8°/+5°
UAH 41.7
EUR 1
UAH 38.5
USD 1
22.02.2024