Музейний комплекс Кіровоградської льотної академії Національного авіаційного університету

Адреса

вул. Добровольського, 1

Телефони

(0522) 34-45-39

Режим роботи

Пн-Чт: 08:00-17:00 Пт: 08:00-15:00 Сб-Нд: Вихідний
        Музей відкрито у 1971 році.

  Профіль музею – історія навчального закладу, історія авіації (світової, радянської, української), космонавтики,  та історія авіації Кіровоградщини. Загальна кількість експонатів музею становить 289 одиниць, які угруповано по напрямкам: історія навчального закладу, авіація та космонавтика, подарунки та сувеніри гостей та відвідувачів. Найбільш цікавим є кабіна літака Ан-24 (колишній тренажер), де бажаючі можуть відвідати справжні робочі місця членів льотного екіпажу.

       На території музею, під відкритим небом працюють:

     Сквер Кожедуба - пам’ятний знак на честь тричі Героя Радянського Союзу І.М. Кожедуба, навколо якого розташовані інформаційні стенди про видатних авіаторів, імена яких пов’язані з Кіровоградщиною й  льотним навчальним закладом.    

     Алея авіаторів - на досить масштабній території розташовані реальні планери літаків, що літали в небі над нашим містом та їх макети, інформаційні стенди та пам'ятні знаки, декоративні композиції і величезні панно з образами авіаційних Героїв, фото випускників льотної академії, та багато іншого, що розповідає про авіацію і авіаторів регіону.

Залишити свій відгук
Залиш свій e-mail,
щоб бути в курсі нових подій
+13°/+13° +13°/+12°
UAH 43.4
EUR 1
UAH 40.5
USD 1
21.06.2024