Приватна галерея «Єлисаветград»

Адреса

вул. Пашутінська, 36

Телефони

050 207 2700

Режим роботи

Пн-Нд: 09:00-18:00

     Галерея «Єлисаветград», перша приватна галерея в місті, яка була відкрита в березні 2011 року. Тут проходять виставки художників і фотохудожників України,  демонструються різноманітні приватні колекції. Розташована галерея в історичному центрі міста, на вулиці Пашутінській в колишньому житловому будинку пекаря Алексєєнка (будівля кінця XIX ст.).

      Галерея «Єлисаветград» представлена трьома  залами. У першій - розміщений салон, що пропонує великий вибір картин українських художників. У другій – розташована експозиція музею історії міста, в якій представлена частина з понад двох тисяч зібраних артефактів, пов'язаних з історією Єлисаветграда. Тут же – велика колекція радянських фотоапаратів другої половини ХХ століття.

    Третя зала – виставкова. В цій залі дорослі відвідувачі можуть ознайомитись з постійно діючою виставкою грошових знаків (бонів) з усього світу «Гроші як мистецтво», а діти – з виставкою ляльок – літературних героїнь та  колекцією комах.

    Тим, хто захоче більше дізнатися про галерею, детальніше ознайомитися з біографіями художників, відвідати віртуальний музей, зануритися в атмосферу минулих виставок, радимо це зробити за допомогою інформаційних ресурсів:

Сайт галереї: http://www.elisavetart.com

Сайт віртуального музею: http://www.elisavetgradmuseum.kr.ua


Залишити свій відгук
Залиш свій e-mail,
щоб бути в курсі нових подій
+23°/+23° +23°/+23°
UAH 45.3
EUR 1
UAH 41.4
USD 1
18.07.2024