Музейно-меморіальний комплекс 3-го окремого полку спеціального призначення імені князя Святослава Хороброго

Адреса

вул. Кавалерійська, 9, 11, 13 а

Телефони

Режим роботи

Пн-Нд: Вихідний
     Музей відкрито в році за підтримки міжнародного фонду «Відродження».

   Музейно-меморіальний комплекс має оригінальне оформлення та нестандартну подачу. Підлога музею викладена бруківкою, коридор нагадує справжню вулицю з ліхтарями, лавками та панорамами старого міста. В залах розміщено – фотографії на стінах, інформаційні довідки, манекени бійців, вбраних у військову форму різних історичних періодів. 

         На території музею діє 4 зали:

    Перший зал розповідає про війська спеціального призначення, їхню історію, завдання та особливості. Особливу увагу приділено історії 3-го окремого полку Сил спеціального призначення.

       Другий зал - повністю присвячений участі бійців 3-го окремого полку сил спеціальних операцій в Антитерористичній операції на Сході України.

      Третій зал - пов'язаний з  охороною та обороною Донецького аеропорту. В цій залі є мультимедійні екрани, які демонструють унікальні відеокадри, зафільмовані бійцями під час бойових дій в Донецькому аеропорті. У вітринах представлені оригінальні трофеї, що були захоплені в Донецькому аеропорті: зразки озброєння, форми, документи та «військові квитки» членів незаконних збройних формувань, які воювали проти українських бійців.

        Четвертий - зал пам’яті. Зал загиблих бійців. На стіни проектуються фотографії загиблих бійців полку, що віддали своє життя під час бойових дій на Сході країни. В стіни вмонтовано символічні уламки снарядів та іржа яких символізує кров загиблих. 
Залишити свій відгук
Залиш свій e-mail,
щоб бути в курсі нових подій
+22°/+22° +22°/+22°
UAH 37.3
EUR 1
UAH 36.6
USD 1
09.08.2022